Zobacz także

COMECO S.A.

Firma COMECO założona została w 2004 roku przez Jerzego Komosińskiego w Płocku. Dynamiczny rozwój oraz bardzo dobre wyniki finansowe pozwoliły w 2011 roku przekształcić firmę w spółkę akcyjną. Obecnie COMECO S.A. to zespół młodych i zdolnych ludzi, fachowo przygotowanych do swojej pracy. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom oraz doświadczeniu nieustannie rozwijamy europejskie i światowe rynki sprzedaży.

COMECO S.A. w 2010 roku stworzyło nową, innowacyjną markę profesjonalnych podłoży torfowych BOTANICA PROFESSIONAL. Pełna gama specjalistycznych podłoży i perfekcyjnie opracowane receptury zyskały uznanie klientów na rynku europejskim. Wysoki poziom odpowiedzialności, a przede wszystkim świadomość jak ważnym składnikiem w produkcji materiału szkółkarskiego jest podłoże, spowodowały zatrudnienie konsultantów marki Botanica Professional.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i klientów w 2011 roku COMECO S.A. wprowadziło na rynek podłoża torfowe hobby pod marką POLBALT. Przeznaczone dla hobbystów podłoża i torfy dzięki wyjątkowym opakowaniom i specjalnym recepturom cieszą się coraz większą popularnością wśród odbiorców.

POLPELLETS, to marka pelletu opałowego, który jest promowany i sprzedawany przede wszystkim  na południu Europy. Pochodzące z Polski i Łotwy najwyższej jakości trociny powodują, że POLPELLETS jest uznawany za jeden z najlepszych pelletów w Europie.

Mając świadomość jak ważnym elementem w sprzedaży podłoży torfowych, torfów i pelletu jest odpowiednia logistyka i serwis, COMECO S.A. stworzyło specjalny program informatyczny, umożliwiający monitorowanie i tworzenie zamówień on line. O każdy szczegół dbają merytorycznie przygotowani pracownicy COMECO S.A. Klarowny podział obowiązków pozwolił wydorębnić w strukturze firmy działy handlowy, transportu i logistyki, obsługi klienta, fiansów i rachunkowości. Ogromna motywacja oraz błyskawicznie rosnąca grupa klientów COMECO S.A. powoduje, że zespół wciąż pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami zarówno w recepturach produktów jak i obsłudze klientów.